CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Bochni i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 15:38 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy zawodowe usługi agrarne oraz aplikujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie robione profesje czy też usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji determinujemy według wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie wsparte na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, transportowców tudzież wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w obrębie frachtu postaci ewentualnie rzeczy pojazdami, które są zapisane na obwodzie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi względnie rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie importowanie spoza granicy do Lokalny.
103332
Ogłoszeń
335
Nieruchomości
102
Miast
4535
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.