CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Praca za granicą Kucharz OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 23, 2018 19:28 - Dam pracę - Gdynia

1.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Firma Euro Recruitment Consulting działa od 12 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.
Obecnie dla naszych klientów we Francji poszukujemy doświadczonych kucharzy/chef de partie we Francji.
Obowiązki:
Przygotowywanie i wydawanie posiłków
Dbałość o jakość i walory smakowe, temperaturę oraz estetykę podanych potraw
Kontrolowanie jakości surowców i produktów żywnościowych oraz warunków ich przechowywania
Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:
Udokumentowane doświadczenie (mile widziane doświadczenie zagraniczne)
Doświadczenie na stanowisku chef de partie
Znajomość języka francuskiego lub angielskiego
Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kuch/fr/2017
20258
Ogłoszeń
425
Nieruchomości
102
Miast
1286
Użytkowników
306
Zarejestrowanych