Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Monter / Elektromonter Urządzeń Chłodniczych OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 9, 2019 14:22 - Dam pracę - Bochnia
2500.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska:
-Montaż mechaniczny/elektryczny urządzeń chłodniczych,,
-Montaż mechaniczny/elektryczny podzespołów,
-Kompletacja materiałów zgodnie z listą materiałową,
-Kontrola poprawności wykonanego montażu,
-Dbałość o powierzone stanowisko pracy.
Wymagania:
-Dokładność, sumienność w realizacji powierzonych zadań,
-Zaangażowanie w pracę,
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność lutowania twardego.
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Rozwój w otoczeniu nowoczesnych technologii produkcji.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu