Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Monter instalacji OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 31, 2019 10:55 - Dam pracę - Bochnia
2250.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma AiFO TECHNIC SP. Z O.O. zajmująca się montażem i dystrybucją urządzeń i systemów klimatyzacyjno-wentylacyjno-chłodniczych poszukuję pracownika na stanowisko:

Monter instalacji rurowych

Miejsce pracy: Polska

Zadania bieżące:
 Montaż instalacji rurowych i urządzeń (klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, instalacje sanitarne)

Poszukujemy osoby, która posiada:
 min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
 umiejętności obsługi elektronarzędzi
 uprawnienia na podnośniki nożycowe (mile widziane)
 gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
 ATRAKCYJNA PODSTAWA + premia + delegacje
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
 pracę z ambitnym zespołem, który nie boi się wyzwań
 atrakcyjne wynagrodzenie + premia od zaangażowania
 karta multisport
 dodatkowe ubezpieczenie na życie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, aplikuj poprzez formularz:

lub skontaktuj się z nami:
biuro@aifo.pl, tel. 660722642

Administratorem danych jest AiFO Technic sp. z o.o. z siedzibą w Bochnia 32-700, ul. Łany 23. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu