Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  SPAWACZ OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 5, 2022 14:58 - Dam pracę - TARNÓW
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Firma PLAN C
zatrudni pracowników na stanowisko:
SPAWACZ / MONTER
Od kandydatów oczekujemy:
- umiejętności spawania metodą 111,135, 136, 141
-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
-pełnej gotowości do służbowych wyjazdów krajowych oraz za granicę,
Umiejętności czytania rysunku technicznego, znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atut em.
Zapewniamy:
- dojazd do pracy na terenie Pl oraz za granicę,
- zakwaterowanie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- terminową wypłatę na konto bankowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy ds@planc.com.pl lub listownie na adres siedziby 33-100 Tarnowie, ul. Kwiatkowskiego 8. Kontakt telefoniczny - tel. 695 948 655, 14 623 04 05.
Prosimy o zawarcie w CV wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę PLAN C spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie KRS:0000774762 jako administratora, w celu użycia ich w prowadzonym przez administratora procesie rekrutacyjnym. Odbiorcami danych mogą być dostawcy usług IT, firmy kurierskie i portale rekrutacyjne. Dane osobowe będą przetwarzane aż do odwołania niniejszej zgody albo przez okres trwania aktualnej rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych jest dobrowolna zgoda, którą mam prawo wycofać. Wycofanie zgody skutkuje przerwaniem procesu rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkować nieprzystąpieniem do procesu rekrutacji. W razie przesłania niepełnych danych wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną przez administratora w celu uzupełnienia braków. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, otrzymania kopii przetwarzanych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie należy przekazać na punkt kontaktowy: sekretariat@planc.net.pl
Oferujemy prace w rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia, bezpłatne zakwaterowanie na kontraktach.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.