Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 75x32 moc 280 kg OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 6, 2022 11:37 - Pozostałe usługi - cała Polska
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Przedmiotem oferty jest magnes do poszukiwań z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których wkręcane są ucha do liny.

Nasze rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą siłę magnesu dlatego zapewnia skuteczniejsze przeszukiwanie terenu np. (studni). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Udźwig uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt z magnesem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy neodymowe do poszukiwań o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasza firma działa na rynku już od 2005 roku, dawniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w produkcji, imporcie oraz sprzedaży mocnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego świata wytwarzając nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu w naszym sklepie odnaleźć można magnesy neodymowe w najróżniejszych rozmiarach oraz kształcie, wśród których można wyróżnić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne oraz przeróżne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie https://magnesy.de
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.