Oferuję PANELE WINYLOWE - panele podłogowe odporne na wilgoć

December 8, 2022 06:49 - Pozostałe usługi - Kalisz
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Oferujemy niemal, że wodoodporne panele podłogowe (panele winylowe). Są to podłogi nowej generacji - wykonane z winylu - materiału odpornego na wilgoć. Winylowe panele podłogowe po za tym, że dobrze znoszą podwyższoną wilgotność bardzo dobrze imitują podłogę drewnianą - posiadają nowoczesne struktury powierzchni. Oferowane przez nasz panele winylowe charakteryzuje bardzo prosty montaż - składane na klik jak tradycyjne panele. Panele sprzedajemy w paczkach. Dostarczamy na terenie całego kraju .Główne zalety paneli winylowych :

=> odporne na wilgoć .

=> antypoślizgowe,

=> ultra ciche,

=> ultra cienkie - zaledwie 4mm,

=> odporne na uderzenia,

=> elastyczne (uczucie miękkości),Naszych e-klientów zapraszamy na nasz sklep internetowy http://podlogi24.NET.

Znajdziecie tam Państwo między innymi panele marki Quick-step - http://podlogi24.net/panele-panele-winylowe-quick-step-na-click-o_c_1220_1.html

U nas kupicie Państwo najlepsze panele winylowe dostępne na rynku. Zachęcamy do przeanalizowania naszej ofertyO Nas: Jesteśmy mającą bardzo duże doświadczenie firmą, która od wielu lat zajmuje się oferowaniem laminowanych paneli podłogowych, podłóg zrobionych z drewna, a także sporej ilości różnych produktów. Na naszą ekipę pracowników składają się specjaliści.W ofercie posiadamy panele laminowane, winylowe, podkłady pod wykładziny i panele, listwy różnego rodzaju czy też deski. W razie potrzeb nasza ekipa pracowników służy świetnym doradztwem , a także posiadanymi przez siebie umiejętnościami.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.