Badanie osobowości - PERSO.IN

December 9, 2022 14:56 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Jaką masz osobowość?

Osobowość to nie jest wyraz zarezerwowany tylko dla małej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami stykamy się każdego dnia w kręgu prywatnym, jak i zawodowym. Im mocniej rozumiesz siebie, tym lepiej będziesz wystrzegał się niekoniecznych błędów. Wiedząc, kim się jest, można świadomie podjąć profesję. W ten sposób unikniesz wyczerpania i zwiększysz swoją skuteczność. zrozumieć siebie można przy pomocy ankiety osobowości.

PERSO.IN to inwentarz osobowości, który ułatwi popatrzeć na siebie obiektywnie i dzięki temu dokonywać świadomych decyzji. Całość złożone jest ze szczegółowego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to wyczerpujący opis osobowości. Ma on ponad 40 stron, dzięki którym zobaczysz jakie posiadasz tendencje w takich dziedzinach, jak: stosunek do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, podejście do obowiązków, podejmowanie aktywności i kontaktów z innymi oraz reagowanie na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o obszarach, w których się sprawdzisz, potencjalnych przewagach i ryzykach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla grup, wykorzystywane przez certyfikowanych trenerów w trakcie szkoleń.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla grup i osób indywidualnych. Dowiesz się z niego, co wpływa na motywację daną osobę, jakie preferuje aktywności, co jest dla niego ważne, a jakich rzeczy lepiej unikać w komunikacji.

Test zaprojektowano w nawiązaniu do wzoru Wielkiej Piątki. Jest on używany na całym świecie od ponad 30 lat. Przeprowadzając analizy i badania potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie zwlekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.