Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Account Manager B2B/Opiekun Klienta Biznesowego OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 14, 2018 07:49 - Dam pracę - Bochnia
5000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Lider na rynku usług telekomunikacyjnych i rozwiązań IT w zakresie telekomunikacji w firmach oraz instytucjach państwowych zatrudni ambitnych oraz kreatywnych Reprezentantów Handlowych z doświadczeniem w sprzedaży B2B.

Główne zadania:
Przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
Monitorowanie rynku
Pozyskiwanie klientów
Opieka nad obecnymi klientami firmy

Oferujemy:
Umowa zlecenie na okres próbny a następnie umowa o pracę lub inna odpowiadająca kandydatowi
Wynagrodzenie podstawa + atrakcyjna prowizja
Szkolenia merytoryczno-praktyczne
Wsparcie techniczne oraz sprzedażowe
Elastyczność oraz swobodę w działaniu
Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awans
Narzędzia pracy oraz samochód służbowy

Oczekujemy:
Doświadczenie w sprzedaży oraz budowania relacji z klientami
Prawo jazdy kat B
Umiejętności wyznaczania sobie celów oraz dążenia do ich realizacji
Otwartość w kontaktach z klientami
Zainteresowania nowymi technologiami z branży IT
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu